





Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55") Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WM-55T-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.66kg
26.12€ (51.09лв.)
без ДДС: 21.77€ (42.58лв.)
Етикети:
Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, WM-55T-02
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, цена Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, оферти Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, ревю Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, промоция Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, онлайн магазин Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, поръчай Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black мнения
, Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, гаранция Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, бърза доставка Gembird WM-55T-02 TV mount 139.7 cm (55) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD WM-55T-02 характеристики
, GEMBIRD WM-55T-02 спецификации
, GEMBIRD WM-55T-02 review
, GEMBIRD WM-55T-02 сравнение
, GEMBIRD WM-55T-02 отзиви
, GEMBIRD WM-55T-02 намаление
| Housing material: | Metal |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 1.54 kg |
| Package type: | Box |
| Package height: | 115 mm |
| Package weight: | 1.66 kg |
| Quantity per pack: | 1 pair(s) |
| Package depth: | 58 mm |
| Package width: | 460 mm |
| Swivelling: | No |
| Height adjustment: | No |
| Tilt angle range: | -12 - 12° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Distance to the wall (max): | 5.3 cm |
| Rotating: | No |
| Adjustable depth: | No |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 mm, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400 mm |
| Minimum VESA mount: | 200 x 200 mm |
| Maximum VESA mount: | 400 x 400 mm |
| Minimum screen size: | 81.3 cm (32") |
| Mounting type: | Wall |
| Maximum screen size: | 139.7 cm (55") |
| Number of displays supported: | 1 |
| Maximum weight capacity: | 40 kg |









