





















Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42") Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAGEMUCH0017
- Тегло: 1.11kg
- SKU: TVAGEMUCH0017
19.57€ (38.28лв.)
без ДДС: 16.31€ (31.90лв.)
Етикети:
Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, TVAGEMUCH0017
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, цена Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, оферти Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, ревю Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, промоция Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, онлайн магазин Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, поръчай Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black мнения
, Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, гаранция Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, бърза доставка Gembird WM-42T-02 TV mount/stand 106.7 cm (42) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0017 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0017 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0017 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0017 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0017 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0017 намаление
EAN: 8716309126038
MPN: WM-42T-02
Technical Specifications
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Width | 210 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 866 g |
| Package width | 115 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.2 kg |
| Quantity per pack | 1 pair(s) |
| Package depth | 265 mm |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Swivelling | No |
| Wheels | No |
| Height adjustment | No |
| Tilt angle range | -12 - 12° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Distance to the wall (max) | 5.3 cm |
| Rotating | No |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 100 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 30 kg |
| Minimum screen size | 58.4 cm (23") |
| Mounting type | Wall |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 106.7 cm (42") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11.5 x 26.5 x 6 cm
Weight: 1.105 kg




