





Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AKCGEMADA0056
- Тегло: 0.24kg
- SKU: AKCGEMADA0056
22.39€ (43.79лв.)
без ДДС: 18.66€ (36.50лв.)
Етикети:
Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, AKCGEMADA0056
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, цена Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, оферти Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, ревю Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, промоция Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, онлайн магазин Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, поръчай Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) мнения
, Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, гаранция Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, бърза доставка Gembird UVG-002 video capturing device USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD AKCGEMADA0056 характеристики
, GEMBIRD AKCGEMADA0056 спецификации
, GEMBIRD AKCGEMADA0056 review
, GEMBIRD AKCGEMADA0056 сравнение
, GEMBIRD AKCGEMADA0056 отзиви
, GEMBIRD AKCGEMADA0056 намаление
EAN: 8716309079983
MPN: UVG-002
Technical Specifications
| Power supply type | USB |
| Depth | 27 mm |
| Width | 90 mm |
| Height | 14 mm |
| Video capture resolution (max) | 720 x 576 pixels |
| LED indicators | Yes |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Internal | No |
| Cables included | S-Video |
| Cables included | RCA |
| Cables included | USB |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Starter x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Starter |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Ultimate x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Basic x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Professional |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Professional x64 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Basic |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Ultimate |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Premium x64 |
| SCART ports quantity | 1 |
| USB version | 2.0 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| USB port | Yes |
| S-Video inputs quantity | 1 |
| USB ports quantity | 1 |
| Composite video in | 1 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Analog signal format system | NTSC |
| Video capturing speed (NTSC) | 30 fps |
| Import video formats supported | MPEG2 |
| Import video formats supported | AVCHD |
| Import video formats supported | MPEG4 |
| Import video formats supported | MPEG1 |
| Import video formats supported | AVI |
| Import video formats supported | WMV |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13 x 5.5 x 24 cm
Weight: 0.24 kg




