





Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TG-G3.0-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.03kg
14.47€ (28.30лв.)
без ДДС: 12.06€ (23.59лв.)
Етикети:
Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, TG-G3.0-01
, GEMBIRD
, Охладители
, PC компоненти
, купете Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, цена Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, оферти Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, ревю Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, промоция Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, онлайн магазин Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, поръчай Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g мнения
, Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g сравнение
, евтин Охладители
, топ Охладители
, най-добър Охладители
, нов Охладители
, gembird {ucfirst}охладители
, оригинален Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, гаранция Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, бърза доставка Gembird TG-G3.0-01 heat sink compound 4.5 W/m·K 3 g
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Охладители
, охладители в българия
, охладители techmag
, онлайн поръчка Охладители
, магазин за Охладители
, топ оферти Охладители
, GEMBIRD TG-G3.0-01 характеристики
, GEMBIRD TG-G3.0-01 спецификации
, GEMBIRD TG-G3.0-01 review
, GEMBIRD TG-G3.0-01 сравнение
, GEMBIRD TG-G3.0-01 отзиви
, GEMBIRD TG-G3.0-01 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Thermal resistance: | 0.205 °C/W |
| Product colour: | Grey |
| Operating temperature (T-T): | -50 - 240 °C |
| Viscosity note: | 76 CPS |
| Thermal conductivity: | 4.5 W/m·K |
| Depth: | 180 mm |
| Height: | 15 mm |
| Width: | 120 mm |
| Weight: | 3 g |
| Package depth: | 390 mm |
| Package weight: | 3.6 kg |
| Package height: | 280 mm |
| Package width: | 380 mm |









