





Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SPK-BT-17-G
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.69kg
26.68€ (52.17лв.)
без ДДС: 22.23€ (43.48лв.)
Етикети:
Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, SPK-BT-17-G
, GEMBIRD
, Тонколони
, Периферия
, купете Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, цена Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, оферти Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, ревю Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, промоция Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, онлайн магазин Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, поръчай Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W мнения
, Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W сравнение
, евтин Тонколони
, топ Тонколони
, най-добър Тонколони
, нов Тонколони
, gembird {ucfirst}тонколони
, оригинален Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, гаранция Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, бърза доставка Gembird SPK-BT-17-G portable speaker Stereo portable speaker Green 5 W
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Тонколони
, тонколони в българия
, тонколони techmag
, онлайн поръчка Тонколони
, магазин за Тонколони
, топ оферти Тонколони
, GEMBIRD SPK-BT-17-G характеристики
, GEMBIRD SPK-BT-17-G спецификации
, GEMBIRD SPK-BT-17-G review
, GEMBIRD SPK-BT-17-G сравнение
, GEMBIRD SPK-BT-17-G отзиви
, GEMBIRD SPK-BT-17-G намаление
| Product design: | Cylinder |
| Product colour: | Green |
| Product type: | Stereo portable speaker |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery life (max): | 7 h |
| Battery capacity: | 1200 mAh |
| Width: | 95 mm |
| Weight: | 560 g |
| Depth: | 230 mm |
| Height: | 95 mm |
| Card reader integrated: | Yes |
| Hands-free mode: | Yes |
| Maximum memory card size: | 32 GB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| FM radio: | Yes |
| FM band range: | 87.5 - 108 MHz |
| Built-in microphone: | Yes |
| Package depth: | 255 mm |
| Package width: | 410 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 340 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Cables included: | USB |
| Impedance: | 3 Ω |
| RMS rated power: | 5 W |
| Frequency range: | 100 - 20000 Hz |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Bluetooth range: | 10 m |
| AUX in: | Yes |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| USB charging port: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Harmonized System (HS) code: | 85182200 |
| Number of speakers: | 1 |
| Driver diameter: | 5.2 cm |
| Sustainability certificates: | CE |









