





Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable, 20 Gbps, 100 W, 1.5 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CCBP-USB3-CMCM100-1.5M
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.06kg
18.35€ (35.89лв.)
без ДДС: 15.29€ (29.90лв.)
Етикети:
Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, CCBP-USB3-CMCM100-1.5M
, GEMBIRD
, Кабели
, адаптери
, хъбове
, Смартфони и аксесоари
, купете Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, цена Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, оферти Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, ревю Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, промоция Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, онлайн магазин Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, поръчай Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m мнения
, Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m сравнение
, евтин Кабели
, адаптери
, хъбове
, топ Кабели
, адаптери
, хъбове
, най-добър Кабели
, адаптери
, хъбове
, нов Кабели
, адаптери
, хъбове
, gembird {ucfirst}кабели
, адаптери
, хъбове
, оригинален Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, гаранция Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, бърза доставка Gembird Premium USB 3.2 Gen. 2x2 Type-C charging & data cable
, 20 Gbps
, 100 W
, 1.5 m
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Кабели
, адаптери
, хъбове
, кабели
, адаптери
, хъбове в българия
, кабели
, адаптери
, хъбове techmag
, онлайн поръчка Кабели
, адаптери
, хъбове
, магазин за Кабели
, адаптери
, хъбове
, топ оферти Кабели
, адаптери
, хъбове
, GEMBIRD CCBP-USB3-CMCM100-1.5M характеристики
, GEMBIRD CCBP-USB3-CMCM100-1.5M спецификации
, GEMBIRD CCBP-USB3-CMCM100-1.5M review
, GEMBIRD CCBP-USB3-CMCM100-1.5M сравнение
, GEMBIRD CCBP-USB3-CMCM100-1.5M отзиви
, GEMBIRD CCBP-USB3-CMCM100-1.5M намаление
| Product colour: | Black |
| USB version: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Cable type: | Round cable |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum data transfer rate: | 20 Gbit/s |
| Connector 2: | USB C |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Connector 2 form factor: | Straight |
| Plug and Play: | Yes |
| USB Power Delivery up to: | 100 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Fast charging: | Yes |
| Connector 1 form factor: | Straight |
| Connector 2 gender: | Male |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Connector 1 gender: | Male |
| Connector 1: | USB C |
| Cable jacket type: | Braided |
| Cable length: | 1.5 m |
| Cable diameter: | 5.2 mm |
| Package weight: | 70 g |
| Package width: | 150 mm |
| Package type: | Hanging box |
| Package height: | 20 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Compliance certificates: | RoHS, CE |
| Warnings: | Products containing electronic components should not be disposed of in the regular rubbish bin. Return them to an electronic waste collection point., Do not expose the cable to extreme temperatures, liquids or sharp objects to prevent damage. |









