













Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADGEMPOW0005
- Тегло: 0.45kg
- SKU: LADGEMPOW0005
26.04€ (50.93лв.)
без ДДС: 21.70€ (42.44лв.)
Етикети:
Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, LADGEMPOW0005
, GEMBIRD
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, цена Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, оферти Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, ревю Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, промоция Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, онлайн магазин Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, поръчай Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black мнения
, Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, gembird {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, гаранция Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, бърза доставка Gembird PB20-02 power bank Lithium Polymer (LiPo) 20000 mAh Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, GEMBIRD LADGEMPOW0005 характеристики
, GEMBIRD LADGEMPOW0005 спецификации
, GEMBIRD LADGEMPOW0005 review
, GEMBIRD LADGEMPOW0005 сравнение
, GEMBIRD LADGEMPOW0005 отзиви
, GEMBIRD LADGEMPOW0005 намаление
EAN: 8716309124317
MPN: PB20-02
Technical Specifications
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Product colour | Black |
| Power protection features | Overcharge |
| Power protection features | Overdischarge |
| Power protection features | Short circuit |
| Input current | 2 A |
| Output current | 2.4 A |
| Total output power | 12 W |
| Input voltage | 5 V |
| Output voltage | 5 V |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 °C |
| Height | 16 mm |
| Weight | 445 g |
| Depth | 140 mm |
| Micro-USB cable length | 30 cm |
| Width | 68 mm |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Charging source | USB |
| Battery capacity | 20000 mAh |
| Battery charge time (USB) | 10 h |
| Wireless charging | No |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package width | 90 mm |
| Package weight | 475 g |
| Package type | Hanging box |
| Assortment of products | Yes |
| Cables included | Micro-USB |
| Manual | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-C connector | Yes |
| USB Type-A output ports | 2 |
| Micro-USB connector | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Hazard pictogram(s) | Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | Toxic to health |
| Hazard pictogram(s) | Flammable substances |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Warnings | Do not throw into fire or disassemble. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 21 x 9 cm
Weight: 0.45 kg




