





Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium, Silver 39.6 cm (15.6") – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NBS-D1-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.98kg
32.52€ (63.60лв.)
без ДДС: 27.10€ (53.00лв.)
Етикети:
Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, NBS-D1-01
, GEMBIRD
, Охладители за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, цена Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, оферти Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, ревю Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, промоция Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, онлайн магазин Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, поръчай Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6) мнения
, Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6) сравнение
, евтин Охладители за лаптоп
, топ Охладители за лаптоп
, най-добър Охладители за лаптоп
, нов Охладители за лаптоп
, gembird {ucfirst}охладители за лаптоп
, оригинален Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, гаранция Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, бърза доставка Gembird NBS-D1-01 laptop stand Aluminium
, Silver 39.6 cm (15.6)
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Охладители за лаптоп
, охладители за лаптоп в българия
, охладители за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Охладители за лаптоп
, магазин за Охладители за лаптоп
, топ оферти Охладители за лаптоп
, GEMBIRD NBS-D1-01 характеристики
, GEMBIRD NBS-D1-01 спецификации
, GEMBIRD NBS-D1-01 review
, GEMBIRD NBS-D1-01 сравнение
, GEMBIRD NBS-D1-01 отзиви
, GEMBIRD NBS-D1-01 намаление
| Product type: | Laptop stand |
| Product colour: | Aluminium |
| Maximum weight capacity: | 5 kg |
| Material: | Aluminium, Silicone |
| Maximum notebook screen size compatibility: | 39.6 cm (15.6") |
| Height: | 142 mm |
| Weight: | 880 g |
| Width: | 225 mm |
| Depth: | 260 mm |
| Package depth: | 300 mm |
| Package height: | 55 mm |
| Package type: | Box |
| Package width: | 220 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 10.5 kg |
| Master (outer) case length: | 450 mm |
| Products per master (outer) case: | 10 pc(s) |









