





Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15") – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NBS-1F15-04
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.16kg
18.12€ (35.44лв.)
без ДДС: 15.10€ (29.53лв.)
Етикети:
Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, NBS-1F15-04
, GEMBIRD
, Охладители за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, цена Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, оферти Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, ревю Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, промоция Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, онлайн магазин Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, поръчай Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15) мнения
, Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15) сравнение
, евтин Охладители за лаптоп
, топ Охладители за лаптоп
, най-добър Охладители за лаптоп
, нов Охладители за лаптоп
, gembird {ucfirst}охладители за лаптоп
, оригинален Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, гаранция Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, бърза доставка Gembird NBS-1F15-04 notebook stand Black 38.1 cm (15)
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Охладители за лаптоп
, охладители за лаптоп в българия
, охладители за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Охладители за лаптоп
, магазин за Охладители за лаптоп
, топ оферти Охладители за лаптоп
, GEMBIRD NBS-1F15-04 характеристики
, GEMBIRD NBS-1F15-04 спецификации
, GEMBIRD NBS-1F15-04 review
, GEMBIRD NBS-1F15-04 сравнение
, GEMBIRD NBS-1F15-04 отзиви
, GEMBIRD NBS-1F15-04 намаление
| Maximum notebook screen size compatibility: | 38.1 cm (15") |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Non-slip surface: | Yes |
| Heat-resistant: | Yes |
| Material: | ABS synthetics |
| Product type: | Laptop stand |
| Product colour: | Black |
| Input voltage: | 5 V |
| Rated current: | 0.4 A |
| Depth: | 250 mm |
| Width: | 330 mm |
| Height (front): | 5 cm |
| Weight: | 320 g |
| Height: | 25 mm |
| USB required: | Yes |
| Connection to PC: | Yes |
| Package width: | 450 mm |
| Package height: | 340 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 350 mm |
| Cable management: | Yes |
| Adjustable: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 84733080 |









