





Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm, 17”-27”, up to 7 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MA-WA1-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.17kg
42.34€ (82.80лв.)
без ДДС: 35.28€ (69.00лв.)
Етикети:
Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, MA-WA1-02
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, цена Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, оферти Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, ревю Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, промоция Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, онлайн магазин Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, поръчай Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg мнения
, Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, гаранция Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, бърза доставка Gembird MA-WA1-02 Adjustable wall display mounting arm
, 17”-27”
, up to 7 kg
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD MA-WA1-02 характеристики
, GEMBIRD MA-WA1-02 спецификации
, GEMBIRD MA-WA1-02 review
, GEMBIRD MA-WA1-02 сравнение
, GEMBIRD MA-WA1-02 отзиви
, GEMBIRD MA-WA1-02 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Product colour: | Black |
| Housing material: | Plastic, Steel, Aluminum |
| Orientation: | Landscape |
| Weight: | 1.7 kg |
| Package type: | Box |
| Manual: | Yes |
| Number of arms: | 1 |
| Minimum screen size: | 43.2 cm (17") |
| Mounting type: | Wall |
| Number of displays supported: | 1 |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maximum screen size: | 68.6 cm (27") |
| Maximum weight capacity: | 7 kg |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |









