





Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm, 17”-32”, up to 9 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MA-DA2P-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.50kg
57.74€ (112.94лв.)
без ДДС: 48.12€ (94.11лв.)
Етикети:
Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, MA-DA2P-01
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, цена Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, оферти Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, ревю Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, промоция Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, онлайн магазин Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, поръчай Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg мнения
, Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, гаранция Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, бърза доставка Gembird MA-DA2P-01 Adjustable desk 2-display mounting arm
, 17”-32”
, up to 9 kg
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD MA-DA2P-01 характеристики
, GEMBIRD MA-DA2P-01 спецификации
, GEMBIRD MA-DA2P-01 review
, GEMBIRD MA-DA2P-01 сравнение
, GEMBIRD MA-DA2P-01 отзиви
, GEMBIRD MA-DA2P-01 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Product colour: | Black |
| Orientation: | Landscape |
| Housing material: | Steel, Plastic |
| Weight: | 4.8 kg |
| Package type: | Box |
| Manual: | Yes |
| Number of arms: | 1 |
| Panel mounting interface: | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Maximum screen size: | 81.3 cm (32") |
| Minimum screen size: | 43.2 cm (17") |
| Maximum weight capacity: | 9 kg |
| Mounting type: | Desk |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Number of displays supported: | 2 |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |









