





Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35") Black Desk – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MA-DA1-03
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.80kg
43.18€ (84.44лв.)
без ДДС: 35.98€ (70.37лв.)
Етикети:
Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, MA-DA1-03
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, цена Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, оферти Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, ревю Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, промоция Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, онлайн магазин Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, поръчай Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk мнения
, Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, гаранция Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, бърза доставка Gembird MA-DA1-03 monitor mount / stand 88.9 cm (35) Black Desk
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD MA-DA1-03 характеристики
, GEMBIRD MA-DA1-03 спецификации
, GEMBIRD MA-DA1-03 review
, GEMBIRD MA-DA1-03 сравнение
, GEMBIRD MA-DA1-03 отзиви
, GEMBIRD MA-DA1-03 намаление
| Easy to install: | Yes |
| Housing material: | Aluminium, Steel |
| Product colour: | Black |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Height adjustment type: | Gas spring |
| Rotating: | Yes |
| Tilt angle range: | -50 - 50° |
| Angle of rotation: | 360° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Height adjustment range: | 155 - 470 mm |
| Number of arms: | 1 |
| Maximum weight capacity (per display): | 10 kg |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |
| Number of displays supported: | 1 |
| Maximum weight capacity: | 10 kg |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maximum screen size: | 88.9 cm (35") |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Mounting: | Clamp/Grommet |
| Minimum screen size: | 43.2 cm (17") |
| Mounting type: | Desk |









