





Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate, tilt, swivel), 17”-32”, up to 9 kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAGEMUCH0031
- Тегло: 5.73kg
- SKU: TVAGEMUCH0031
57.94€ (113.31лв.)
без ДДС: 48.28€ (94.43лв.)
Етикети:
Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, TVAGEMUCH0031
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, цена Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, оферти Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, ревю Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, промоция Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, онлайн магазин Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, поръчай Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg мнения
, Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, гаранция Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, бърза доставка Gembird MA-DA-03 Adjustable desk mount with monitor arm and notebook tray (rotate
, tilt
, swivel)
, 17”-32”
, up to 9 kg
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0031 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0031 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0031 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0031 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0031 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0031 намаление
EAN: 8716309126083
MPN: MA-DA-03
Technical Specifications
| Sustainability certificates | RoHS |
| Certification | ISO 9002 |
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Housing material | Plastic |
| Orientation | Landscape |
| Package type | Box |
| Weight | 4.7 kg |
| Packaging content | Desk arm, Mounting tools bag, User manual |
| Manual | Yes |
| Notebook compartment | Yes |
| Number of arms | 2 |
| Number of displays supported | 1 |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Desk |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 45 x 30 cm
Weight: 5.73 kg




