











Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32") Desk Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAGEMUCH0029
- Тегло: 3.91kg
- SKU: TVAGEMUCH0029
37.94€ (74.21лв.)
без ДДС: 31.62€ (61.84лв.)
Етикети:
Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, TVAGEMUCH0029
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, цена Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, оферти Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, ревю Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, промоция Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, онлайн магазин Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, поръчай Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black мнения
, Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, гаранция Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, бърза доставка Gembird MA-D2-01 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Desk Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0029 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0029 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0029 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0029 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0029 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0029 намаление
EAN: 8716309126076
MPN: MA-D2-01
Technical Specifications
| Housing material | Steel |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Height | 561 mm |
| Depth | 869 mm |
| Weight | 3.5 kg |
| Width | 112 mm |
| Package weight | 4.05 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 187 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package depth | 426 mm |
| Clamp included | Yes |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Cable management | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Tilt angle range | -45 - 45° |
| Swivel angle | 90° |
| Rotating | Yes |
| Angle of rotation | 180° |
| Swivel angle range | -90 - 90° |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting | Clamp |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Number of displays supported | 2 |
| Maximum weight capacity | 18 kg |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Desk thickness (max) | 8.5 cm |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Desk |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 43.1 x 19 cm
Weight: 3.905 kg




