
Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KBS-WM-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.66kg
24.08€ (47.10лв.)
без ДДС: 20.07€ (39.25лв.)
Етикети:
Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, KBS-WM-02
, GEMBIRD
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, цена Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, оферти Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, ревю Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, промоция Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, онлайн магазин Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, поръчай Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black мнения
, Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, gembird {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, гаранция Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, бърза доставка Gembird KBS-WM-02 keyboard Mouse included RF Wireless QWERTY US English Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, GEMBIRD KBS-WM-02 характеристики
, GEMBIRD KBS-WM-02 спецификации
, GEMBIRD KBS-WM-02 review
, GEMBIRD KBS-WM-02 сравнение
, GEMBIRD KBS-WM-02 отзиви
, GEMBIRD KBS-WM-02 намаление
| Wireless range: | 10 m |
| Product colour: | Black |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Wrist rest: | No |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Backlight: | No |
| Keyboard style: | Straight |
| Number of batteries (keyboard): | 1 |
| Keyboard battery type: | AA |
| Operating voltage: | 3 V |
| Power consumption: | 8 mA |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 110 x 68 x 37 mm |
| Mouse weight: | 55 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 460 x 165 x 25 mm |
| Keyboard weight: | 450 g |
| Windows operating systems supported: | Windows 7 Professional, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Pro x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 Education x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8 x64, Windows 10 Education |
| Package height: | 40 mm |
| Package width: | 550 mm |
| Package type: | Box |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver dimensions (WxDxH): | 18 x 14 x 7 mm |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Receiver weight: | 1.4 g |
| Receiver included: | Yes |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Scroll type: | Wheel |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Buttons quantity: | 4 |
| Scroll: | Yes |
| Mouse battery type: | AAA |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Mouse included: | Yes |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Number of batteries (mouse): | 2 |
| Pointing device: | No |
| Device interface: | RF Wireless |
| Windows keys: | Yes |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Numeric keypad: | Yes |
| USB hub: | No |
| Recommended usage: | Office |
| Keyboard language: | US English |
| Hot keys: | Yes |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Number of hot keys: | 8 |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Fingerprint reader: | No |
| Multimedia keys: | Yes |
| Purpose: | PC/Server |
| Internal: | No |
| Sustainability certificates: | RoHS |









