





Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KBS-UM-04
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.67kg
26.93€ (52.67лв.)
без ДДС: 22.44€ (43.89лв.)
Етикети:
Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, KBS-UM-04
, GEMBIRD
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, цена Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, оферти Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, ревю Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, промоция Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, онлайн магазин Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, поръчай Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black мнения
, Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, gembird {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, гаранция Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, бърза доставка Gembird KBS-UM-04 keyboard Mouse included Universal USB QWERTY US English Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, GEMBIRD KBS-UM-04 характеристики
, GEMBIRD KBS-UM-04 спецификации
, GEMBIRD KBS-UM-04 review
, GEMBIRD KBS-UM-04 сравнение
, GEMBIRD KBS-UM-04 отзиви
, GEMBIRD KBS-UM-04 намаление
| Cable length: | 1.5 m |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Product colour: | Black |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Device interface: | USB |
| Keyboard style: | Straight |
| Power source type: | USB |
| Power consumption: | 50 mA |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 105 x 39 x 66 mm |
| Keyboard weight: | 433 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 444 x 19 x 139 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Package type: | Box |
| Package height: | 150 mm |
| Package width: | 530 mm |
| Number of products included: | 2 pc(s) |
| Buttons quantity: | 4 |
| Mouse included: | Yes |
| Scroll: | Yes |
| Scroll type: | Wheel |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Movement resolution: | 1600 DPI |
| Mouse port type: | USB |
| Customizable movement resolution: | Yes |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Number of movement resolution modes: | 3 |
| Cable length: | 1.5 m |
| Pointing device: | No |
| Numeric keypad: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Multimedia keys: | Yes |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Windows keys: | Yes |
| Recommended usage: | Universal |
| Device interface: | USB |
| Number of hot keys: | 9 |
| Keyboard language: | US English |
| Hot keys: | Yes |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Keyboard number of keys: | 111 |









