





Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color), black, US layout – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KB-UML3-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.52kg
21.28€ (41.61лв.)
без ДДС: 17.73€ (34.68лв.)
Етикети:
Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, KB-UML3-02
, GEMBIRD
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, цена Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, оферти Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, ревю Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, промоция Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, онлайн магазин Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, поръчай Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout мнения
, Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, gembird {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, гаранция Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, бърза доставка Gembird KB-UML3-02 backlight multimedia keyboard (3-color)
, black
, US layout
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, GEMBIRD KB-UML3-02 характеристики
, GEMBIRD KB-UML3-02 спецификации
, GEMBIRD KB-UML3-02 review
, GEMBIRD KB-UML3-02 сравнение
, GEMBIRD KB-UML3-02 отзиви
, GEMBIRD KB-UML3-02 намаление
| Product colour: | Black |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Backlight: | Yes |
| Keyboard style: | Straight |
| Wrist rest: | No |
| Power source type: | USB |
| Keyboard weight: | 408 g |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Package width: | 155 mm |
| Package height: | 25 mm |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Mouse included: | No |
| Cable length: | 1.45 m |
| Keyboard language: | US International |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Connectivity technology: | Wired |
| Number of hot keys: | 12 |
| Keyboard number of keys: | 104 |
| Hot keys: | Yes |
| Fingerprint reader: | No |
| Numeric keypad: | Yes |
| RoHS compliance: | Y |
| Recommended usage: | Universal |
| USB hub: | No |
| Device interface: | USB |
| Windows keys: | Yes |









