





Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black, Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GHS-U-5.1-01
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.45kg
25.46€ (49.80лв.)
без ДДС: 21.22€ (41.50лв.)
Етикети:
Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, GHS-U-5.1-01
, GEMBIRD
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, цена Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, оферти Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, ревю Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, промоция Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, онлайн магазин Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, поръчай Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red мнения
, Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, gembird {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, гаранция Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, бърза доставка Gembird GHS-U-5.1-01 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Red
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, GEMBIRD GHS-U-5.1-01 характеристики
, GEMBIRD GHS-U-5.1-01 спецификации
, GEMBIRD GHS-U-5.1-01 review
, GEMBIRD GHS-U-5.1-01 сравнение
, GEMBIRD GHS-U-5.1-01 отзиви
, GEMBIRD GHS-U-5.1-01 намаление
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Recommended usage: | Gaming |
| Wearing style: | Head-band |
| Product colour: | Black, Red |
| Headset type: | Binaural |
| Cable length: | 2 m |
| Product type: | Headset |
| Control unit type: | In-line control unit |
| USB connectivity: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| 3.5 mm connector: | No |
| 2.5 mm connector: | No |
| Harmonized System (HS) code: | 85183000 |
| Microphone type: | Boom |
| Headphone sensitivity: | 103 dB |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Sustainability certificates: | RoHS |









