


-31 %



Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GHS-SANPO-S300
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.57kg
42.89€ (83.88лв.)
61.75€ (120.78лв.)
без ДДС: 35.74€ (69.90лв.)
Етикети:
Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, GHS-SANPO-S300
, GEMBIRD
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, цена Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, оферти Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, ревю Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, промоция Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, онлайн магазин Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, поръчай Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black мнения
, Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, gembird {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, гаранция Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, бърза доставка Gembird GHS-SANPO-S300 headphones/headset Wired Head-band Gaming USB Type-A Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, GEMBIRD GHS-SANPO-S300 характеристики
, GEMBIRD GHS-SANPO-S300 спецификации
, GEMBIRD GHS-SANPO-S300 review
, GEMBIRD GHS-SANPO-S300 сравнение
, GEMBIRD GHS-SANPO-S300 отзиви
, GEMBIRD GHS-SANPO-S300 намаление
| Output power: | 30 mW |
| Height: | 250 mm |
| Width: | 220 mm |
| Weight: | 370 g |
| Depth: | 100 mm |
| Backlight: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Headset |
| Backlight colour: | Blue/Green |
| Cable colour: | Black |
| Cable length: | 2.2 m |
| Wearing style: | Head-band |
| Recommended usage: | Gaming |
| Quantity: | 1 |
| Charging stand: | No |
| Quick start guide: | Yes |
| Compliance certificates: | RoHS |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| USB connector: | USB Type-A |
| USB connectivity: | Yes |
| 2x 3.5 mm connectors: | Yes |
| 6.35 mm connector: | No |
| Connectivity technology: | Wired |
| Bluetooth: | No |
| Harmonized System (HS) code: | 85183000 |
| Microphone direction type: | Omnidirectional |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone sensitivity: | -52 dB |
| Microphone frequency: | 20 - 16000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Driver unit: | 5 cm |
| Sustainability compliance: | Yes |









