





Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GHS-402
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.40kg
19.44€ (38.02лв.)
без ДДС: 16.20€ (31.68лв.)
Етикети:
Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, GHS-402
, GEMBIRD
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, цена Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, оферти Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, ревю Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, промоция Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, онлайн магазин Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, поръчай Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black мнения
, Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, gembird {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, гаранция Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, бърза доставка Gembird GHS-402 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, GEMBIRD GHS-402 характеристики
, GEMBIRD GHS-402 спецификации
, GEMBIRD GHS-402 review
, GEMBIRD GHS-402 сравнение
, GEMBIRD GHS-402 отзиви
, GEMBIRD GHS-402 намаление
| Wearing style: | Head-band |
| Recommended usage: | Gaming |
| Cable length: | 1.5 m |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Headset |
| Headset type: | Binaural |
| Control unit type: | In-line control unit |
| Package type: | Blister |
| Package height: | 210 mm |
| Package depth: | 80 mm |
| Quantity: | 1 |
| Connectivity technology: | Wired |
| USB connectivity: | No |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| 2x 3.5 mm connectors: | Yes |
| 6.35 mm connector: | No |
| 2.5 mm connector: | No |
| Harmonized System (HS) code: | 85183000 |
| Microphone mute: | Yes |
| Microphone frequency: | 20 - 16000 Hz |
| Microphone direction type: | Omnidirectional |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone sensitivity: | -54 dB |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Impedance: | 32 Ω |
| Acoustic system: | Closed |









