



Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5" HDD enclosure Red – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: EE2-U3S-2-R
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.23kg
18.71€ (36.59лв.)
без ДДС: 15.59€ (30.49лв.)
Етикети:
Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, EE2-U3S-2-R
, GEMBIRD
, Кутии за външен хард диск
, PC компоненти
, купете Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, цена Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, оферти Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, ревю Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, промоция Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, онлайн магазин Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, поръчай Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red мнения
, Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red сравнение
, евтин Кутии за външен хард диск
, топ Кутии за външен хард диск
, най-добър Кутии за външен хард диск
, нов Кутии за външен хард диск
, gembird {ucfirst}кутии за външен хард диск
, оригинален Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, гаранция Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, бърза доставка Gembird EE2-U3S-2-R storage drive enclosure 2.5 HDD enclosure Red
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Кутии за външен хард диск
, кутии за външен хард диск в българия
, кутии за външен хард диск techmag
, онлайн поръчка Кутии за външен хард диск
, магазин за Кутии за външен хард диск
, топ оферти Кутии за външен хард диск
, GEMBIRD EE2-U3S-2-R характеристики
, GEMBIRD EE2-U3S-2-R спецификации
, GEMBIRD EE2-U3S-2-R review
, GEMBIRD EE2-U3S-2-R сравнение
, GEMBIRD EE2-U3S-2-R отзиви
, GEMBIRD EE2-U3S-2-R намаление
| Material: | Aluminium |
| Product colour: | Red |
| RoHS compliance: | Y |
| Height: | 12 mm |
| Depth: | 75 mm |
| Width: | 134 mm |
| Weight: | 63 g |
| Chipset: | ASM1153 |
| Cables included: | USB |
| Manual: | Yes |
| Storage drive size: | 2.5" |
| Number of storage drives supported: | 1 |
| Supported storage drive interfaces: | Serial ATA |
| USB connectivity: | Yes |
| USB version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |









