



Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5" – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EE2-U2S-5
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
16.55€ (32.37лв.)
без ДДС: 13.79€ (26.97лв.)
Етикети:
Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, EE2-U2S-5
, GEMBIRD
, Кутии за външен хард диск
, PC компоненти
, купете Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, цена Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, оферти Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, ревю Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, промоция Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, онлайн магазин Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, поръчай Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5 мнения
, Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5 сравнение
, евтин Кутии за външен хард диск
, топ Кутии за външен хард диск
, най-добър Кутии за външен хард диск
, нов Кутии за външен хард диск
, gembird {ucfirst}кутии за външен хард диск
, оригинален Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, гаранция Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, бърза доставка Gembird EE2-U2S-5 storage drive enclosure HDD enclosure Black 2.5
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Кутии за външен хард диск
, кутии за външен хард диск в българия
, кутии за външен хард диск techmag
, онлайн поръчка Кутии за външен хард диск
, магазин за Кутии за външен хард диск
, топ оферти Кутии за външен хард диск
, GEMBIRD EE2-U2S-5 характеристики
, GEMBIRD EE2-U2S-5 спецификации
, GEMBIRD EE2-U2S-5 review
, GEMBIRD EE2-U2S-5 сравнение
, GEMBIRD EE2-U2S-5 отзиви
, GEMBIRD EE2-U2S-5 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Built-in display: | No |
| Material: | Aluminium, Plastic |
| Product colour: | Black |
| Product type: | HDD enclosure |
| Package height: | 145 mm |
| Package width: | 55 mm |
| Weight: | 58 g |
| Package depth: | 175 mm |
| Width: | 75 mm |
| Depth: | 127 mm |
| Height: | 13 mm |
| Cables included: | USB |
| Screws included: | Yes |
| Number of storage drives supported: | 1 |
| Supported storage drive interfaces: | Serial ATA |
| Storage drive size: | 2.5" |
| Harmonized System (HS) code: | 84733080 |









