





















Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70") Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAGEMUCH0049
- Тегло: 6.30kg
- SKU: TVAGEMUCH0049
57.49€ (112.44лв.)
без ДДС: 47.91€ (93.70лв.)
Етикети:
Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, TVAGEMUCH0049
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, цена Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, оферти Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, ревю Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, промоция Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, онлайн магазин Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, поръчай Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black мнения
, Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, гаранция Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, бърза доставка Gembird CM-70ST-01 TV mount/stand 177.8 cm (70) Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD TVAGEMUCH0049 характеристики
, GEMBIRD TVAGEMUCH0049 спецификации
, GEMBIRD TVAGEMUCH0049 review
, GEMBIRD TVAGEMUCH0049 сравнение
, GEMBIRD TVAGEMUCH0049 отзиви
, GEMBIRD TVAGEMUCH0049 намаление
EAN: 8716309128087
MPN: CM-70ST-01
Technical Specifications
| Housing material | Steel |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black |
| Depth (min) | 18 cm |
| Width | 334 mm |
| Height | 334 mm |
| Package depth | 825 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package weight | 6.56 kg |
| Package width | 265 mm |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Type | Full motion |
| Swivelling | Yes |
| Tilt angle range | -25 - 5° |
| Ceiling mounting tube length (max) | 156.8 cm |
| Tilt adjustment | Yes |
| Ceiling mounting tube length (min) | 69.8 cm |
| Cable management | Yes |
| Customs product code (TARIC) | 8302500000 |
| Master (outer) case height | 255 mm |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Master (outer) case length | 280 mm |
| Master (outer) case volume | 0.059976 cm³ |
| Master (outer) case gross weight | 19.7 kg |
| Master (outer) case width | 840 mm |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70") |
| Maximum weight capacity | 50 kg |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Ceiling |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 82 x 27 cm
Weight: 6.3 kg




