





Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors, 1.8 m, black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CCDB-mUSB2B-AMBM-6
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.05kg
13.96€ (27.30лв.)
без ДДС: 11.63€ (22.75лв.)
Етикети:
Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, CCDB-mUSB2B-AMBM-6
, GEMBIRD
, Кабели
, адаптери
, хъбове
, Смартфони и аксесоари
, купете Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, цена Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, оферти Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, ревю Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, промоция Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, онлайн магазин Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, поръчай Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black мнения
, Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black сравнение
, евтин Кабели
, адаптери
, хъбове
, топ Кабели
, адаптери
, хъбове
, най-добър Кабели
, адаптери
, хъбове
, нов Кабели
, адаптери
, хъбове
, gembird {ucfirst}кабели
, адаптери
, хъбове
, оригинален Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, гаранция Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, бърза доставка Gembird CCDB-mUSB2B-AMBM-6 Cotton braided Micro-USB cable with metal connectors
, 1.8 m
, black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Кабели
, адаптери
, хъбове
, кабели
, адаптери
, хъбове в българия
, кабели
, адаптери
, хъбове techmag
, онлайн поръчка Кабели
, адаптери
, хъбове
, магазин за Кабели
, адаптери
, хъбове
, топ оферти Кабели
, адаптери
, хъбове
, GEMBIRD CCDB-mUSB2B-AMBM-6 характеристики
, GEMBIRD CCDB-mUSB2B-AMBM-6 спецификации
, GEMBIRD CCDB-mUSB2B-AMBM-6 review
, GEMBIRD CCDB-mUSB2B-AMBM-6 сравнение
, GEMBIRD CCDB-mUSB2B-AMBM-6 отзиви
, GEMBIRD CCDB-mUSB2B-AMBM-6 намаление
| Connector 1: | USB A |
| Connector 1 form factor: | Straight |
| Connector 2: | Micro USB |
| Product colour: | Black |
| Connector 2 gender: | Male |
| Maximum data transfer rate: | 480 Mbit/s |
| Connector 1 gender: | Male |
| Cable length: | 1.8 m |
| Connector 2 form factor: | Straight |
| USB version: | USB 2.0 |
| Plug and Play: | Yes |
| Input current (max): | 2.1 A |
| Package height: | 20 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 40 mm |
| Sustainability certificates: | RoHS |









