















Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLGEMOBU0012
- Тегло: 1.77kg
- SKU: ZDLGEMOBU0012
61.57€ (120.42лв.)
без ДДС: 51.31€ (100.35лв.)
Етикети:
Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, ZDLGEMOBU0012
, GEMBIRD
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, цена Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, gembird {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка Gembird CCC-PSU80P-BBP-600 power supply unit 600 W 24-pin ATX ATX Black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, GEMBIRD ZDLGEMOBU0012 характеристики
, GEMBIRD ZDLGEMOBU0012 спецификации
, GEMBIRD ZDLGEMOBU0012 review
, GEMBIRD ZDLGEMOBU0012 сравнение
, GEMBIRD ZDLGEMOBU0012 отзиви
, GEMBIRD ZDLGEMOBU0012 намаление
EAN: 8716309097819
MPN: CCC-PSU80P-BBP-600
Technical Specifications
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Cooling type | Active |
| On/off switch | Yes |
| Fan diameter | 12 cm |
| Product colour | Black |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Over power |
| Power protection features | Surge & inrush protection (SIP) |
| Power protection features | Under voltage |
| Power protection features | Over current |
| Power protection features | Short circuit |
| Power protection features | Over voltage |
| Total power | 600 W |
| Height | 85 mm |
| Width | 150 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 1.5 kg |
| Purpose | PC |
| Silent mode | Yes |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| Package width | 245 mm |
| Package type | Box |
| Package depth | 165 mm |
| Package height | 95 mm |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Cabling type | Non-Modular |
| Number of SATA power connectors | 3 |
| EPS power connector (4+4 pin) | Yes |
| SATA power cable length | 150 |
| SATA power cable length | 500 mm |
| Motherboard power cable length | 70 cm |
| ATX power connector (20+4 pin) | Yes |
| PCI Express connector | Yes |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 2 |
| ATX power connector (12+4 pin) | Yes |
| Number of EPS connectors | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 29 x 19.2 x 11 cm
Weight: 1.77 kg




