

















Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case, Fornax MK200, mesh, without fans, black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OBUGEMOBU0051
- Тегло: 4.50kg
- SKU: OBUGEMOBU0051
73.68€ (144.11лв.)
без ДДС: 61.40€ (120.09лв.)
Етикети:
Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, OBUGEMOBU0051
, GEMBIRD
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, цена Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, оферти Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, ревю Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, промоция Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, онлайн магазин Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, поръчай Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black мнения
, Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, gembird {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, гаранция Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, бърза доставка Gembird CCC-FC-MK200 Gaming ATX case
, Fornax MK200
, mesh
, without fans
, black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, GEMBIRD OBUGEMOBU0051 характеристики
, GEMBIRD OBUGEMOBU0051 спецификации
, GEMBIRD OBUGEMOBU0051 review
, GEMBIRD OBUGEMOBU0051 сравнение
, GEMBIRD OBUGEMOBU0051 отзиви
, GEMBIRD OBUGEMOBU0051 намаление
EAN: 8716309131773
MPN: CCC-FC-MK200
Technical Specifications
| Sustainability certificates | RoHS |
| Sustainability certificates | CE |
| Type | PC |
| Material | SPCC |
| Material | Tempered glass |
| Form factor | Mini Tower |
| Supported motherboard form factors | Mini-ATX |
| Anti-dust filter | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Side window | Yes |
| Cable management | Yes |
| Suitable for | Gaming |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of expansion slots | 4 |
| Product colour | Black |
| Weight | 3.65 kg |
| Depth | 390 mm |
| Height | 391 mm |
| Width | 200 mm |
| Package height | 435 mm |
| Package depth | 430 mm |
| Package width | 240 mm |
| Package weight | 4.5 kg |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Number of USB 3.0 Type-A ports | 1 |
| Audio output | Yes |
| Audio input | Yes |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Front fans diameters supported | 120 |
| Front fans diameters supported | 140 |
| Top fans diameters supported | 140 |
| Top fans diameters supported | 120 |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Number of front fans supported (max) | 2 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Bottom |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25.5 x 45 x 43 cm
Weight: 4.5 kg




