





















Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900, ATX, black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OBUGEMOBU0058
- Тегло: 5.76kg
- SKU: OBUGEMOBU0058
92.77€ (181.45лв.)
без ДДС: 77.31€ (151.21лв.)
![]() |
12 x 8.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, OBUGEMOBU0058
, GEMBIRD
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, цена Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, оферти Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, ревю Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, промоция Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, онлайн магазин Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, поръчай Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black мнения
, Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, gembird {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, гаранция Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, бърза доставка Gembird CCC-FC-900ARGB Gaming computer case Fornax 900
, ATX
, black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, GEMBIRD OBUGEMOBU0058 характеристики
, GEMBIRD OBUGEMOBU0058 спецификации
, GEMBIRD OBUGEMOBU0058 review
, GEMBIRD OBUGEMOBU0058 сравнение
, GEMBIRD OBUGEMOBU0058 отзиви
, GEMBIRD OBUGEMOBU0058 намаление
EAN: 8716309133685
MPN: CCC-FC-900ARGB
Technical Specifications
| Type | PC |
| Reset button | Yes |
| Product colour | Transparent |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Yes |
| Form factor | Midi Tower |
| Illumination | Yes |
| Number of internal 3.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| On/off button | Yes |
| Material | Glass |
| Material | Acrylic |
| Material | SPCC |
| Maximum graphics card length | 32 cm |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Side window | Yes |
| Suitable for | Gaming |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Maximum CPU cooler height | 15.5 cm |
| Illumination location | Case fans |
| Illumination colour | aRGB |
| Number of expansion slots | 7 |
| Depth | 390 mm |
| Height | 456 mm |
| Material thickness | 0.4 mm |
| Width | 200 mm |
| Package height | 490 mm |
| Package width | 248 mm |
| Package depth | 445 mm |
| Supported HDD sizes | 3.5" |
| Supported HDD sizes | 2.5" |
| Audio in/out | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Front fans diameters supported | 120 |
| Fan speed control | Yes |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Top fans diameters supported | 120 |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Front fans installed | 3x 120 mm |
| PWM speed control | Yes |
| Power supply included | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 51.1 x 45.5 x 25.8 cm
Weight: 5.756 kg





