





















Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X, black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: OBUGEMOBU0040
- Тегло: 5.35kg
- SKU: OBUGEMOBU0040
81.97€ (160.32лв.)
без ДДС: 68.31€ (133.60лв.)
![]() |
12 x 7.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, OBUGEMOBU0040
, GEMBIRD
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, цена Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, оферти Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, ревю Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, промоция Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, онлайн магазин Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, поръчай Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black мнения
, Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, gembird {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, гаранция Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, бърза доставка Gembird CCC-FC-400X Gaming ARGB computer case Fornax 400X
, black
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, GEMBIRD OBUGEMOBU0040 характеристики
, GEMBIRD OBUGEMOBU0040 спецификации
, GEMBIRD OBUGEMOBU0040 review
, GEMBIRD OBUGEMOBU0040 сравнение
, GEMBIRD OBUGEMOBU0040 отзиви
, GEMBIRD OBUGEMOBU0040 намаление
EAN: 8716309127479
MPN: CCC-FC-400X
Technical Specifications
| Sustainability certificates | CE |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Type | PC |
| Product colour | Black |
| Form factor | Midi Tower |
| Anti-dust filter | Yes |
| Cable management | Yes |
| Tempered glass panel(s) | Yes |
| Supported motherboard form factors | ATX |
| Material | Tempered glass |
| Material | SPCC |
| Illumination location | Case fans |
| Side window | Yes |
| Number of expansion slots | 2 |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Number of 2.5" bays | 4 |
| Suitable for | Gaming |
| Weight | 4.4 kg |
| Depth | 350 mm |
| Height | 440 mm |
| Width | 200 mm |
| Package weight | 5 kg |
| Package height | 445 mm |
| Package depth | 410 mm |
| Package width | 215 mm |
| Audio output | Yes |
| USB ports quantity | 2 |
| Audio input | Yes |
| Number of USB 3.0 Type-A ports | 2 |
| Rear fans diameters supported | 120 |
| Front fans diameters supported | 140 |
| Front fans diameters supported | 120 |
| Liquid cooling capability | Yes |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Number of top fans supported (max) | 2 |
| Number of front fans supported (max) | 3 |
| Top fans diameters supported | 120 |
| Top fans diameters supported | 140 |
| Power supply included | No |
| Power supply location | Bottom |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 50 x 25 x 45 cm
Weight: 5.35 kg





