







Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet "AOC Premium Series", 20m
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KBAGEMHDM0034
- Тегло: 0.56kg
- SKU: KBAGEMHDM0034
44.36€ (86.77лв.)
без ДДС: 36.97€ (72.31лв.)
Етикети:
Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, KBAGEMHDM0034
, GEMBIRD
, TV & Електроника
, купете Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, цена Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, оферти Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, ревю Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, промоция Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, онлайн магазин Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, поръчай Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m мнения
, Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, gembird {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, гаранция Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, бърза доставка Gembird CCBP-HDMI-AOC-20M-02 Active Optical (AOC) High speed HDMI cable with Ethernet AOC Premium Series
, 20m
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, GEMBIRD KBAGEMHDM0034 характеристики
, GEMBIRD KBAGEMHDM0034 спецификации
, GEMBIRD KBAGEMHDM0034 review
, GEMBIRD KBAGEMHDM0034 сравнение
, GEMBIRD KBAGEMHDM0034 отзиви
, GEMBIRD KBAGEMHDM0034 намаление
EAN: 8716309124416
MPN: CCBP-HDMI-AOC-20M-02
Technical Specifications
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Bandwidth | 18 MHz |
| HDCP | Yes |
| Cable material | Fiber optic |
| HDMI Ethernet channel | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Connector 1 gender | Male |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Cable length | 20 m |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 gender | Male |
| Dolby technologies | Dolby Atmos |
| Colour sampling | 4:4:4 |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Connector contacts plating | Gold |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 18 x 17 cm
Weight: 0.56 kg




