





Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BTD-MINI5
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.02kg
15.70€ (30.70лв.)
без ДДС: 13.08€ (25.58лв.)
Етикети:
Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, BTD-MINI5
, GEMBIRD
, Адаптери
, Кабели и адаптери
, купете Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, цена Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, оферти Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, ревю Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, промоция Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, онлайн магазин Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, поръчай Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s мнения
, Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s сравнение
, евтин Адаптери
, топ Адаптери
, най-добър Адаптери
, нов Адаптери
, gembird {ucfirst}адаптери
, оригинален Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, гаранция Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, бърза доставка Gembird BTD-MINI5 network card Bluetooth 24 Mbit/s
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Адаптери
, адаптери в българия
, адаптери techmag
, онлайн поръчка Адаптери
, магазин за Адаптери
, топ оферти Адаптери
, GEMBIRD BTD-MINI5 характеристики
, GEMBIRD BTD-MINI5 спецификации
, GEMBIRD BTD-MINI5 review
, GEMBIRD BTD-MINI5 сравнение
, GEMBIRD BTD-MINI5 отзиви
, GEMBIRD BTD-MINI5 намаление
| Internal: | No |
| Product colour: | Silver, Black |
| Height: | 7 mm |
| Width: | 15 mm |
| Weight: | 3 g |
| Depth: | 22 mm |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Maximum operating distance: | 50 m |
| Bluetooth version: | 4.0 |
| Frequency range: | 2.402 - 2.48 GHz |
| Maximum data transfer rate: | 24 Mbit/s |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Enterprise, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64 |
| Package width: | 110 mm |
| Package height: | 125 mm |
| Host interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wireless |
| USB version: | 2.0 |
| Interface: | Bluetooth |
| Gain: | 0.8 dBi |
| Harmonized System (HS) code: | 85176990 |
| Sustainability certificates: | RoHS |









