
Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BAT-12V12AH
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 3.31kg
35.65€ (69.73лв.)
без ДДС: 29.71€ (58.11лв.)
Етикети:
Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, BAT-12V12AH
, GEMBIRD
, Батерии за UPS и СОТ - аларми
, UPS
, купете Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, цена Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, оферти Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, ревю Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, промоция Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, онлайн магазин Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, поръчай Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah мнения
, Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah сравнение
, евтин Батерии за UPS и СОТ - аларми
, топ Батерии за UPS и СОТ - аларми
, най-добър Батерии за UPS и СОТ - аларми
, нов Батерии за UPS и СОТ - аларми
, gembird {ucfirst}батерии за ups и сот - аларми
, оригинален Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, гаранция Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, бърза доставка Gembird BAT-12V12AH UPS battery Sealed Lead Acid (VRLA) 12 V 12 Ah
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Батерии за UPS и СОТ - аларми
, батерии за ups и сот - аларми в българия
, батерии за ups и сот - аларми techmag
, онлайн поръчка Батерии за UPS и СОТ - аларми
, магазин за Батерии за UPS и СОТ - аларми
, топ оферти Батерии за UPS и СОТ - аларми
, GEMBIRD BAT-12V12AH характеристики
, GEMBIRD BAT-12V12AH спецификации
, GEMBIRD BAT-12V12AH review
, GEMBIRD BAT-12V12AH сравнение
, GEMBIRD BAT-12V12AH отзиви
, GEMBIRD BAT-12V12AH намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Product colour: | Black |
| Battery capacity: | 12 Ah |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery life: | 5 year(s) |
| Battery voltage: | 12 V |
| Number of battery cells: | 6 |
| Number of batteries included: | 1 pc(s) |
| Width: | 151 mm |
| Height: | 98 mm |
| Weight: | 3.4 kg |
| Depth: | 95 mm |
| Package height: | 95 mm |
| Package width: | 100 mm |









