



Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AGDRAVKTU0018
- Тегло: 1.77kg
- SKU: AGDRAVKTU0018
37.26€ (72.87лв.)
без ДДС: 31.05€ (60.73лв.)
Етикети:
Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, AGDRAVKTU0018
, Ravanson
, Електроуреди
, купете Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, цена Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, оферти Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, ревю Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, промоция Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, онлайн магазин Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, поръчай Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown) мнения
, Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown) сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, ravanson {ucfirst}електроуреди
, оригинален Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, гаранция Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, бърза доставка Gas cooker 1 zone Ravanson K-01BR (Brown)
, Ravanson цена
, Ravanson промоция
, Ravanson отстъпка
, Ravanson Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, Ravanson AGDRAVKTU0018 характеристики
, Ravanson AGDRAVKTU0018 спецификации
, Ravanson AGDRAVKTU0018 review
, Ravanson AGDRAVKTU0018 сравнение
, Ravanson AGDRAVKTU0018 отзиви
, Ravanson AGDRAVKTU0018 намаление
EAN: 5902230900271
MPN: K-01BR
Technical Specifications
| Case design | Freestanding |
| Number of electric cooking zones | 1 zone(s) |
| Gas type | G30 |
| Grate type | Metal |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Rotisserie | Yes |
| Thermal power | 2,11 kW (153 g/h) |
| Product colour | Bronze |
| Hob type | Gas |
| Nominal gas pressure | 37 mbar |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 340 mm |
| Height | 105 mm |
| Depth | 304 mm |
| Control type | Rotary |
| Easy to clean | Yes |
| Built-in display | No |
| Control position | Front |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Warnings | Do not use near flammable materials. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 38 x 32 cm
Weight: 1.765 kg
