Gaming монитор Samsung Odyssey OLED G8 G81SF S27FG812SU 4K Ultra HD 27" – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
Gaming монитор Samsung Odyssey OLED G8 G81SF S27FG812SU 4K Ultra HD 27 NaN –  BB Монитори
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: S9919306
  • Тегло: 8.00kg
  • SKU: S9919306
ГПР /%/
Ако сте любители на ИТ и електроника, обичате модерните технологии и не пропускайте дори най-малкия детайл, купете Gaming монитор Samsung Odyssey OLED G8 G81SF S27FG812SU 4K Ultra HD 27" на несравнима цена.
  • Диагонал на екрана (cm): 68,6 cm
  • Екран: 27"
  • Цвят: Сребрист
  • Резолюция: 4K Ultra HD
  • Време за Отговор: 0,03 ms
  • Честота: 240 Hz
  • Вид: Ос
  • Материал: Дървен
  • Характеристики:
    • Регулируем
    • Въртящ се
    • HDR
    • Със стойка
    • Регулируем наклон
    • Плосък екран
  • Връзки:
    • HDMI
    • USB
    • HDMI 2.1 x 1
    • USB A x 2
    • DisplayPort 1.4
    • DisplayPort x 1
    • HDMI x 2
  • Съотношение на аспектите: 16:9
  • Класификация на енергия: G
  • Форма: Квадратен
  • Портове: 1
  • Мощност: 45 W
  • Блясък: 250 ANSI
  • VESA: 10 x 10 cm
  • Напрежение: 100 - 240 V