


-31 %



Gamepad ANBERNIC P01 Beige White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RG P01 White
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.43kg
31.34€ (61.30лв.)
45.13€ (88.27лв.)
без ДДС: 26.12€ (51.09лв.)
Етикети:
Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, RG P01 White
, Контролери
, Гейм конзоли
, купете Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, цена Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, оферти Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, ревю Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, промоция Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, онлайн магазин Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, поръчай Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, Gamepad ANBERNIC P01 Beige White мнения
, Gamepad ANBERNIC P01 Beige White сравнение
, евтин Контролери
, топ Контролери
, най-добър Контролери
, нов Контролери
, {ucfirst}контролери
, оригинален Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, гаранция Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, бърза доставка Gamepad ANBERNIC P01 Beige White
, цена
, промоция
, отстъпка
, Контролери
, контролери в българия
, контролери techmag
, онлайн поръчка Контролери
, магазин за Контролери
, топ оферти Контролери
, RG P01 White характеристики
, RG P01 White спецификации
, RG P01 White review
, RG P01 White сравнение
, RG P01 White отзиви
, RG P01 White намаление
| Technologies used: | Hall effect |
| Product colour: | White, Beige |
| Colour name: | Beige White |
| Type: | Gamepad |
| Programmable buttons: | Yes |
| Type of action buttons: | Rubber |
| Type of D-Pad buttons: | Rubber |
| Number of joysticks: | 2 |
| Joystick illumination: | RGB |
| Reflex vibration: | Yes |
| Type of rear buttons: | Rubber |
| Button layout: | Xbox layout |
| Weight: | 203 g |
| Height: | 103 mm |
| Depth: | 63 mm |
| Width: | 146 mm |
| Set contents: | Manual, USB-C to USB-A cable, 2.4 GHz receiver |
| Quantity: | 1 |
| Bluetooth: | Yes |
| Interface: | Bluetooth 5.3 / 2.4G |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Built-in battery: | Yes |
| Battery capacity: | 600 mAh |
| Runtime: | Up to 9 hours |
| USB charging: | Yes |
| Charging time: | 2.5 h |
| RGB lighting: | 16 million colours |





