





FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black, Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NFU-1584
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.39kg
19.98€ (39.08лв.)
без ДДС: 16.65€ (32.56лв.)
Етикети:
FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, NFU-1584
, Геймърски слушалки
, Геймърска периферия
, купете FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, цена FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, оферти FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, ревю FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, промоция FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, онлайн магазин FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, поръчай FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue мнения
, FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue сравнение
, евтин Геймърски слушалки
, топ Геймърски слушалки
, най-добър Геймърски слушалки
, нов Геймърски слушалки
, {ucfirst}геймърски слушалки
, оригинален FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, гаранция FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, бърза доставка FURY NFU-1584 headphones/headset Wired Head-band Gaming Black
, Blue
, цена
, промоция
, отстъпка
, Геймърски слушалки
, геймърски слушалки в българия
, геймърски слушалки techmag
, онлайн поръчка Геймърски слушалки
, магазин за Геймърски слушалки
, топ оферти Геймърски слушалки
, NFU-1584 характеристики
, NFU-1584 спецификации
, NFU-1584 review
, NFU-1584 сравнение
, NFU-1584 отзиви
, NFU-1584 намаление
| Weight: | 210 g |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 |
| Recommended usage: | Gaming |
| Product type: | Headset |
| Wearing style: | Head-band |
| Product colour: | Black, Blue |
| Cable length: | 2 m |
| Connectivity technology: | Wired |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth: | No |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Microphone sensitivity: | -38 dB |
| Microphone type: | Boom |
| Headphone sensitivity: | 98 dB |
| Headphone frequency: | 15 - 25000 Hz |





