
FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPUIKDP0060
- Тегло: 1.55kg
21.24€ (41.54лв.)
без ДДС: 17.70€ (34.62лв.)
Етикети:
FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, DLZPUIKDP0060
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, цена FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, оферти FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, ревю FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, промоция FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, онлайн магазин FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, поръчай FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg мнения
, FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, гаранция FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, бърза доставка FRISKIES Mini Menu Chicken with vegetables - dry dog food - 1.5 kg
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0060 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0060 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0060 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0060 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0060 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKDP0060 намаление
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 1.5 kg |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | General health |
| Series : | PURINA Friskies |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Soy free: | No data available |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Sugar free: | No data available |
| Lactose free: | Yes |
| Preservative free: | No data available |
| No artificial colours: | No data available |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Fat content: | 12% |
| Protein: | 25% |
| Crude ash: | 8% |
| Crude fibres: | 3.5% |





