







Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green, Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: RADFSOXXX0001
- Тегло: 0.30kg
- SKU: RADFSOXXX0001
44.52€ (87.07лв.)
без ДДС: 37.10€ (72.56лв.)
Етикети:
Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, RADFSOXXX0001
, FOSCO
, TV & Електроника
, купете Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, цена Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, оферти Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, ревю Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, промоция Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, онлайн магазин Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, поръчай Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black мнения
, Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, fosco {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, гаранция Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, бърза доставка Fosco Emergency Emergency radio with light and power bank Green
, Black
, FOSCO цена
, FOSCO промоция
, FOSCO отстъпка
, FOSCO TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, FOSCO RADFSOXXX0001 характеристики
, FOSCO RADFSOXXX0001 спецификации
, FOSCO RADFSOXXX0001 review
, FOSCO RADFSOXXX0001 сравнение
, FOSCO RADFSOXXX0001 отзиви
, FOSCO RADFSOXXX0001 намаление
EAN: 8719298277439
MPN: 464600
Technical Specifications
| Device type | Emergency radio |
| Hanger hole | Yes |
| Power bank included | Yes |
| Antenna | Yes |
| Powerbank capacity | 2000 mAh |
| Product colour | Black |
| Product colour | Green |
| Flashlight included | Yes |
| Power source type | Manual/ Solar/ USB C |
| Remote control included | No |
| Width | 130 mm |
| Height | 60 mm |
| Depth | 40 mm |
| Bluetooth | No |
| USB port | Yes |
| Supported radio bands | FM |
| Supported radio bands | AM |
| Warnings | Do not open the unit - risk of electric shock. |
| Warnings | Avoid contact with water. |
| Warnings | Product not intended for use by children without adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 6.5 x 14.8 cm
Weight: 0.3 kg
