





FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: T8EP 8MP POE BIAŁA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.59kg
109.82€ (214.80лв.)
без ДДС: 91.52€ (179.00лв.)
![]() |
12 x 10.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, T8EP 8MP POE BIAŁA
, FOSCAM
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, цена FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, оферти FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, ревю FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, промоция FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, онлайн магазин FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, поръчай FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White мнения
, FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, foscam {ucfirst}ip видео камери
, оригинален FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, гаранция FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, бърза доставка FOSCAM T8EP 8MP POE IP Camera White
, FOSCAM цена
, FOSCAM промоция
, FOSCAM отстъпка
, FOSCAM IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, FOSCAM T8EP 8MP POE BIAŁA характеристики
, FOSCAM T8EP 8MP POE BIAŁA спецификации
, FOSCAM T8EP 8MP POE BIAŁA review
, FOSCAM T8EP 8MP POE BIAŁA сравнение
, FOSCAM T8EP 8MP POE BIAŁA отзиви
, FOSCAM T8EP 8MP POE BIAŁA намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| International Protection (IP) code: | IP66 |
| Product colour: | Black, White |
| Mounting type: | Wall |
| Weatherproof: | Yes |
| Form factor: | Dome |
| DC output current: | 1 A |
| DC output voltage: | 12 |
| Power consumption (max): | 5 W |
| Power source type: | PoE |
| Alert notification type: | |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Vehicle detection, Human detection |
| Built-in siren: | Yes |
| Video motion detection: | Yes |
| Siren noise level: | 100 dB |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 50 °C |
| Height: | 100 mm |
| Depth: | 110 mm |
| Width: | 110 mm |
| Weight: | 380 g |
| Package type: | Box |
| Supported network protocols: | IP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, RTSP |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Streaming method: | Multicast |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Networking standards: | IEEE 802.3af |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | Android, iOS |
| Colour temperature: | 4500 K |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Yes |
| Connectivity technology: | Wired |
| Day/night mode: | Yes |
| Type: | IP security camera |
| Built-in light: | Yes |
| Virtual assistant: | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Placement supported: | Outdoor |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Number of cameras: | 1 |
| Manual: | Yes |
| Screws included: | Yes |
| Audio formats supported: | AAC, PCM |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Lens viewing angle, diagonal: | 108.5° |
| Lens viewing angle, vertical: | 46.2° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 90.1° |
| Sensor type: | CMOS |
| Number of sensors: | 1 |
| Supported video modes: | 720p, 1080p |
| Frame rate: | 25 fps |
| Image quality adjustment: | Sharpness, Brightness, Saturation, Contrast |
| Video formats supported: | H.264, H.264+ |
| Flip & mirror: | Yes |
| Total megapixels: | 8 MP |
| Supported graphics resolutions: | 3840 x 2160, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Video streaming: | Yes |
| Number of illumination LEDs: | 4 |
| Night vision distance: | 20 m |
| LED type: | IR |
| Night vision: | Yes |
| Fixed focal length: | 4.3 mm |
| Number of lenses: | 1 |
| Digital zoom: | 6x |
| Maximum aperture number: | 1.6 |
| Zoom capability: | Yes |






