Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SD4
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.55kg
162.05€ (316.94лв.)
без ДДС: 135.04€ (264.12лв.)
![]() |
12 x 15.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, SD4
, FOSCAM
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, цена Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, оферти Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, ревю Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, промоция Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, онлайн магазин Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, поръчай Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall мнения
, Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, foscam {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, гаранция Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, бърза доставка Foscam SD4-WB Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1536 pixels Wall
, FOSCAM цена
, FOSCAM промоция
, FOSCAM отстъпка
, FOSCAM IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, FOSCAM SD4 характеристики
, FOSCAM SD4 спецификации
, FOSCAM SD4 review
, FOSCAM SD4 сравнение
, FOSCAM SD4 отзиви
, FOSCAM SD4 намаление
| Product colour: | White |
| Mounting type: | Wall |
| International Protection (IP) code: | IP66 |
| Form factor: | Dome |
| Protection features: | Waterproof |
| Power consumption (max): | 20 W |
| DC output current: | 2 A |
| DC output voltage: | 12 |
| Power source type: | DC |
| Video motion detection: | Yes |
| Alert notification type: | |
| IP address filtering: | Yes |
| Security algorithms: | WPA, WPA2 |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 85% |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 90% |
| Height: | 180 mm |
| Weight: | 1 kg |
| Length: | 180 mm |
| Width: | 111 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Supported network protocols: | IP, TCP, UDP, HTTP, HTTPS, SMTP, FTP, DHCP, RTSP |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Mobile operating systems supported: | iOS |
| Antenna type: | External |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Yes |
| Day/night mode: | Yes |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| PTZ control: | Yes |
| Type: | IP security camera |
| Placement supported: | Outdoor |
| Cables included: | LAN (RJ-45) |
| Number of cameras: | 1 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Audio formats supported: | PCM |
| Audio system: | 2-way |
| Audio detection: | Yes |
| Built-in HDD: | No |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Lens viewing angle, vertical: | 44.6° |
| Minimum illumination: | 0 lx |
| Lens viewing angle, horizontal: | 83° |
| Lens viewing angle, diagonal: | 97° |
| Camera tilt control: | Yes |
| Camera pan control: | Yes |
| Sensor type: | CMOS |
| Image quality adjustment: | Brightness, Sharpness, Contrast, Saturation |
| Frame rate: | 20 fps |
| Supported video modes: | 1080p, 720p |
| Total megapixels: | 4 MP |
| Flip & mirror: | Yes |
| Supported graphics resolutions: | 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 720 (HD 720), 640 x 480 (VGA) |
| Maximum resolution: | 2304 x 1536 pixels |
| Video compression formats: | H.264 |
| Video formats supported: | H.264 |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 6 |
| Night vision distance: | 50 m |
| Night vision: | Yes |
| Focal length range: | 2.8 - 12 mm |
| Number of lenses: | 1 |
| Minimum aperture number: | 1.8 |
| Optical zoom: | 4x |
| Zoom capability: | Yes |






