



Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CIPFSCREJ0005
- Тегло: 2.76kg
- SKU: CIPFSCREJ0005
425.23€ (831.68лв.)
без ДДС: 354.36€ (693.07лв.)
![]() |
12 x 40.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, CIPFSCREJ0005
, FOSCAM
, Офис
, Дом & Градина
, купете Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, цена Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, оферти Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, ревю Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, промоция Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, онлайн магазин Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, поръчай Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder мнения
, Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, foscam {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, гаранция Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, бърза доставка Foscam FNA216HE 8MP 16CH POE NVR 16-channel recorder
, FOSCAM цена
, FOSCAM промоция
, FOSCAM отстъпка
, FOSCAM Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, FOSCAM CIPFSCREJ0005 характеристики
, FOSCAM CIPFSCREJ0005 спецификации
, FOSCAM CIPFSCREJ0005 review
, FOSCAM CIPFSCREJ0005 сравнение
, FOSCAM CIPFSCREJ0005 отзиви
, FOSCAM CIPFSCREJ0005 намаление
EAN: 6954836064825
MPN: FNA216HE 8MP 16CH POE NVR
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Power management | DC 52V |
| Current | 4 A |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Recommended humidity operating range | 20 - 85 |
| Height | 50 mm |
| Depth | 242 mm |
| Weight | 1.32 kg |
| Width | 325 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Supported network protocols | IP, TCP, UDP, SMTP, DHCP, RTSP |
| PoE standard | IEEE 802.3af/at |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Playback modes | Pause |
| Playback modes | Fast |
| Playback modes | Slow |
| Playback modes | Frame by frame |
| Video formats supported | H.264+ |
| Video formats supported | H.264 |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Video input channels | 16 channels |
| Video motion detection | Yes |
| Number of simultaneously playbacked channels | 16 channels |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Reset button | Yes |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI output | Yes |
| Maximum storage capacity | 2 x 16 TB |
| Warnings | Do not expose the device to moisture or extreme temperatures. |
| Warnings | The appliance should be installed by a qualified professional. |
| Warnings | The product must be disposed of in accordance with local hazardous waste regulations. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 38.2 x 9.8 x 39.8 cm
Weight: 2.758 kg

