





Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 5127
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 36.00kg
211.74€ (414.13лв.)
без ДДС: 176.45€ (345.11лв.)
![]() |
12 x 20.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, 5127
, Salta
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, цена Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, оферти Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, ревю Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, промоция Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, онлайн магазин Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, поръчай Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm мнения
, Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, salta {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, гаранция Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, бърза доставка Football goal with training screen Salta Legend 300 x 200 x 90 cm
, Salta цена
, Salta промоция
, Salta отстъпка
, Salta Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Salta 5127 характеристики
, Salta 5127 спецификации
, Salta 5127 review
, Salta 5127 сравнение
, Salta 5127 отзиви
, Salta 5127 намаление
| Collapsible: | Yes |
| Net material: | PU |
| Material: | Polyvinyl chloride (PVC), Zinc plated steel |
| Product type: | Training device |
| Product colour: | Black |
| Suitable for sports type: | Football |
| Weight: | 21.8 kg |
| Depth: | 900 mm |
| Width: | 3000 mm |
| Package weight: | 23.6 kg |
| Height: | 2000 mm |
| Net included: | Yes |
| Quantity: | 1 |
| Training screen: | Yes |
| Frame: | Y |
| Number of security slot anchors: | 2 pc(s) |










