
-28 %
FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPFIMKAS0010
- Тегло: 2.50kg
15.26€ (29.85лв.)
21.13€ (41.33лв.)
без ДДС: 12.72€ (24.88лв.)
Етикети:
FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, DLPFIMKAS0010
, FITMIN
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, цена FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, оферти FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, ревю FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, промоция FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, онлайн магазин FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, поръчай FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg мнения
, FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, fitmin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, гаранция FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, бърза доставка FITMIN Light Mini Original - dry dog food - 2
, 5 kg
, FITMIN цена
, FITMIN промоция
, FITMIN отстъпка
, FITMIN Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, FITMIN DLPFIMKAS0010 характеристики
, FITMIN DLPFIMKAS0010 спецификации
, FITMIN DLPFIMKAS0010 review
, FITMIN DLPFIMKAS0010 сравнение
, FITMIN DLPFIMKAS0010 отзиви
, FITMIN DLPFIMKAS0010 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Lactose free: | Yes |
| Health effects: | Healthy weight |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Plastic packaging, Plastic bag |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | Not active, Help to maintain a healthy weight |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Weight: | 2.5 kg |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Overweight, Gluten-free, General health |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | FITMIN Maintenance |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 11.5% |
| Crude fibres: | 4.4% |
| Crude ash: | 5.8% |
| Protein: | 27% |










