
-28 %
FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPFIMKAS0003
- Тегло: 12.15kg
48.66€ (95.17лв.)
67.38€ (131.78лв.)
без ДДС: 40.55€ (79.31лв.)
Етикети:
FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, DLPFIMKAS0003
, FITMIN
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, цена FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, оферти FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, ревю FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, промоция FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, онлайн магазин FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, поръчай FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg мнения
, FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, fitmin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, гаранция FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, бърза доставка FITMIN For Life Adult large breed - dry dog food - 12 kg
, FITMIN цена
, FITMIN промоция
, FITMIN отстъпка
, FITMIN Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, FITMIN DLPFIMKAS0003 характеристики
, FITMIN DLPFIMKAS0003 спецификации
, FITMIN DLPFIMKAS0003 review
, FITMIN DLPFIMKAS0003 сравнение
, FITMIN DLPFIMKAS0003 отзиви
, FITMIN DLPFIMKAS0003 намаление
| Gluten free: | No |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Weight: | 12 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Breed size: | Maxi (26 - 44kg), Giant (> 45kg) |
| Health effects: | General health |
| Dog breed: | All breeds of large and giant dogs |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Lactose free: | Yes |
| Sugar free: | No data available |
| Soy free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Age of the pet : | Adult |
| No artificial colours: | Yes |
| Additional features: | Joint support, General health |
| Main flavor: | Pork, Poultry |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Large breed +45 kg |
| Series : | FITMIN For Life |
| Crude fibres: | 3.8% |
| Crude ash: | 6.4% |
| Fat content: | 14.5% |
| Protein: | 26% |










