


-28 %



FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 57009062
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.30kg
29.36€ (57.43лв.)
40.67€ (79.54лв.)
без ДДС: 24.47€ (47.86лв.)
Етикети:
FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, 57009062
, FERPLAST
, Клетки и хранилки
, Домашни любимци
, купете FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, цена FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, оферти FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, ревю FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, промоция FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, онлайн магазин FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, поръчай FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage мнения
, FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage сравнение
, евтин Клетки и хранилки
, топ Клетки и хранилки
, най-добър Клетки и хранилки
, нов Клетки и хранилки
, ferplast {ucfirst}клетки и хранилки
, оригинален FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, гаранция FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, бърза доставка FERPLAST Criceti 9 Princess - Cage
, FERPLAST цена
, FERPLAST промоция
, FERPLAST отстъпка
, FERPLAST Клетки и хранилки
, клетки и хранилки в българия
, клетки и хранилки techmag
, онлайн поръчка Клетки и хранилки
, магазин за Клетки и хранилки
, топ оферти Клетки и хранилки
, FERPLAST 57009062 характеристики
, FERPLAST 57009062 спецификации
, FERPLAST 57009062 review
, FERPLAST 57009062 сравнение
, FERPLAST 57009062 отзиви
, FERPLAST 57009062 намаление
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Product type: | Cage |
| Recommended for pet type: | Hamster |
| Collapsible: | N |
| Seasonal offer: | Spring |
| Product colour: | Pink |
| Animal type(s): | Hamster |
| Equipment: | Bowl, Wheel, House, Drinker |
| Easy to clean: | Yes |
| Product category : | Cage |
| Material: | Metal, Plastic |
| Category: | For hamster |
| Height: | 295 mm |
| Width: | 460 mm |
| Depth: | 230 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |





