


-33 %



Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black, Stainless steel – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MR-850
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.05kg
72.47€ (141.74лв.)
108.71€ (212.61лв.)
без ДДС: 60.39€ (118.11лв.)
Етикети:
Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, MR-850
, Maestro
, Месомелачки
, Кухненски уреди
, купете Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, цена Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, оферти Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, ревю Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, промоция Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, онлайн магазин Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, поръчай Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel мнения
, Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel сравнение
, евтин Месомелачки
, топ Месомелачки
, най-добър Месомелачки
, нов Месомелачки
, maestro {ucfirst}месомелачки
, оригинален Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, гаранция Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, бърза доставка Feel-Maestro MR850 mincer 1500 W Black
, Stainless steel
, Maestro цена
, Maestro промоция
, Maestro отстъпка
, Maestro Месомелачки
, месомелачки в българия
, месомелачки techmag
, онлайн поръчка Месомелачки
, магазин за Месомелачки
, топ оферти Месомелачки
, Maestro MR-850 характеристики
, Maestro MR-850 спецификации
, Maestro MR-850 review
, Maestro MR-850 сравнение
, Maestro MR-850 отзиви
, Maestro MR-850 намаление
| Cutter material: | Stainless steel |
| Power supply input frequency: | 50 Hz |
| Drive type: | Metal worm drive |
| Proper use: | Grinding meat, fish, vegetables |
| Material: | Plastic, Metal |
| Non-slip feet: | Yes |
| Dishwasher proof accessories: | Yes |
| Reverse: | Yes |
| Power: | 1500 W |
| Product colour: | Stainless steel |
| Input voltage: | 220 - 240 V |
| Dimensions (WxDxH): | 31 x 30 x 15 cm |
| Cord length: | 0.95 m |
| Weight: | 4.38 kg |






