



Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MR-067
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.99kg
42.42€ (82.97лв.)
без ДДС: 35.35€ (69.14лв.)
Етикети:
Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, MR-067
, Maestro
, Електрически чайници
, Кухненски уреди
, купете Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, цена Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, оферти Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, ревю Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, промоция Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, онлайн магазин Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, поръчай Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W мнения
, Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W сравнение
, евтин Електрически чайници
, топ Електрически чайници
, най-добър Електрически чайници
, нов Електрически чайници
, maestro {ucfirst}електрически чайници
, оригинален Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, гаранция Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, бърза доставка Feel-Maestro MR067 electric kettle 1.2 L White 1200 W
, Maestro цена
, Maestro промоция
, Maestro отстъпка
, Maestro Електрически чайници
, електрически чайници в българия
, електрически чайници techmag
, онлайн поръчка Електрически чайници
, магазин за Електрически чайници
, топ оферти Електрически чайници
, Maestro MR-067 характеристики
, Maestro MR-067 спецификации
, Maestro MR-067 review
, Maestro MR-067 сравнение
, Maestro MR-067 отзиви
, Maestro MR-067 намаление
| Automatic switch-off when water tank is empty: | Yes |
| Control type: | Lever |
| Auto shut-off: | Yes |
| Concealed heating element: | Yes |
| Illuminated on/off switch: | Yes |
| Water tank capacity: | 1.2 L |
| Housing material: | Ceramic |
| Non-slip feet: | Yes |
| 360° rotational base: | Yes |
| Overheat protection: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Boil-dry protection: | Yes |
| Product colour: | White |
| Power source: | AC |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Power: | 1200 W |
| Width: | 165 mm |
| Power cable length: | 0,65 m |
| Depth: | 235 mm |
| Height: | 220 mm |






