
FAMILY FIRST Holidays Adult Venison, goose, apple - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FF-19012
- Тегло: 0.46kg
19.31€ (37.76лв.)
без ДДС: 16.09€ (31.47лв.)
Етикети:
FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, FF-19012
, Family FIRST
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, цена FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, оферти FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, ревю FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, промоция FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, поръчай FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g мнения
, FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, family first {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, гаранция FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка FAMILY FIRST Holidays Adult Venison
, goose
, apple - Wet dog food - 400 g
, Family FIRST цена
, Family FIRST промоция
, Family FIRST отстъпка
, Family FIRST Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Family FIRST FF-19012 характеристики
, Family FIRST FF-19012 спецификации
, Family FIRST FF-19012 review
, Family FIRST FF-19012 сравнение
, Family FIRST FF-19012 отзиви
, Family FIRST FF-19012 намаление
| Weight: | 400 g |
| Suitable for: | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Package type: | Can |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Health effects: | General health |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Animal type(s): | Dog |
| Preservative free: | Y |
| Soy free: | Yes |
| No artificial additives: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Sugar free: | Yes |
| Pet food flavor: | Apple, Boar, Goose |
| Gluten free: | Yes |
| Serving size: | 400 g |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Wet food |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Additional features: | General health |
| Warnings: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Crude ash: | 2.7% |
| Crude fibres: | 1.1% |
| Fat content: | 9 % |
| Protein: | 12.5% |
| Moisture content: | 73,8% |










