
-28 %
FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FF-19041
- Тегло: 0.90kg
4.18€ (8.17лв.)
5.78€ (11.31лв.)
без ДДС: 3.48€ (6.81лв.)
Етикети:
FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, FF-19041
, Family FIRST
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, цена FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, оферти FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, ревю FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, промоция FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, онлайн магазин FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, поръчай FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g мнения
, FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, family first {ucfirst}храна за кучета
, оригинален FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, гаранция FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, бърза доставка FAMILY FIRST Adult Venison with sweet potatoes - Wet dog food - 800 g
, Family FIRST цена
, Family FIRST промоция
, Family FIRST отстъпка
, Family FIRST Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Family FIRST FF-19041 характеристики
, Family FIRST FF-19041 спецификации
, Family FIRST FF-19041 review
, Family FIRST FF-19041 сравнение
, Family FIRST FF-19041 отзиви
, Family FIRST FF-19041 намаление
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Dog breed: | Any breed |
| Sugar free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor: | Sweet potatoes, Boar |
| Suitable for: | Dog |
| Serving size: | 800 g |
| Weight: | 800 g |
| No artificial additives: | Yes |
| Package type: | Can |
| Health effects: | General health |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Gluten free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Product category : | Wet food |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Additional features: | General health |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For dog |
| Warnings: | Not intended for human consumption., Store in a dry and cool place. |
| Moisture content: | 75,2% |
| Crude ash: | 3% |
| Fat content: | 7,4% |
| Crude fibres: | 0.8% |
| Protein: | 12% |










