









EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
- Наличност: Изчерпан
- Модел: INDEZVPRZ0001
- Тегло: 0.09kg
- SKU: INDEZVPRZ0001
28.55€ (55.84лв.)
без ДДС: 23.79€ (46.53лв.)
Етикети:
EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, INDEZVPRZ0001
, ezviz
, Офис
, Дом & Градина
, купете EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, цена EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, оферти EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, ревю EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, промоция EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, онлайн магазин EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, поръчай EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C мнения
, EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, ezviz {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, гаранция EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, бърза доставка EZVIZ SMART BUTTON CS-T3C
, ezviz цена
, ezviz промоция
, ezviz отстъпка
, ezviz Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, ezviz INDEZVPRZ0001 характеристики
, ezviz INDEZVPRZ0001 спецификации
, ezviz INDEZVPRZ0001 review
, ezviz INDEZVPRZ0001 сравнение
, ezviz INDEZVPRZ0001 отзиви
, ezviz INDEZVPRZ0001 намаление
EAN: 6941545607115
MPN: CS-T3C
Technical Specifications
| Certification | CE / RoHS / REACH / WEEE / UKCA |
| ZigBee | Yes |
| Product colour | White |
| Shooting distance | 200 m |
| Connectivity technology | Wireless |
| Type | Handheld/Wall-mounted |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Diameter | 4.6 cm |
| Height | 12.3 mm |
| Warnings | The product contains electrical components. Avoid contact with water. |
| Warnings | Do not use the product if it is damaged. |
| Warnings | Keep the product away from children. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.8 x 9.5 x 5.3 cm
Weight: 0.088 kg


