





















EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPEZVKAM0079
- Тегло: 1.00kg
- SKU: CIPEZVKAM0079
93.92€ (183.70лв.)
без ДДС: 78.27€ (153.08лв.)
![]() |
12 x 8.87 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, CIPEZVKAM0079
, ezviz
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, цена EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, оферти EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, ревю EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, промоция EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, онлайн магазин EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, поръчай EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole мнения
, EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ezviz {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, гаранция EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, бърза доставка EZVIZ H9c Dual 2K Dome IP security camera Outdoor 2304 x 1296 pixels Ceiling/Wall/Pole
, ezviz цена
, ezviz промоция
, ezviz отстъпка
, ezviz Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, ezviz CIPEZVKAM0079 характеристики
, ezviz CIPEZVKAM0079 спецификации
, ezviz CIPEZVKAM0079 review
, ezviz CIPEZVKAM0079 сравнение
, ezviz CIPEZVKAM0079 отзиви
, ezviz CIPEZVKAM0079 намаление
EAN: 6941545631967
MPN: 303103031
Technical Specifications
| Form factor | Dome |
| Product colour | White |
| Mounting type | Ceiling/Wall/Pole |
| Weatherproof | Yes |
| Power consumption (max) | 12 W |
| Power source type | DC |
| DC output current | 1.5 A |
| DC output voltage | 12 |
| Heartbeat | Yes |
| Password protection | Yes |
| Digital watermark | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Vehicle detection |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection |
| Video motion detection | Yes |
| Anti-flicker | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -30 - 50 °C |
| Weight | 668 g |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 960 g |
| Package type | Box |
| Width | 116 mm |
| Package depth | 194 mm |
| Package width | 150 mm |
| Height | 145 mm |
| Depth | 142 mm |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Channel bandwidth | 20 MHz |
| Certification | CE / WEEE / RoHS / REACH |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Type | IP security camera |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Yes |
| Auto-tracking | Yes |
| Placement supported | Outdoor |
| Packaging content | - H9c Camera - Drill Template - Screw Kit - Waterproof Kit - Power Adapter - Regulatory Information - Quick Start Guide |
| Mounting kit | Yes |
| Screws included | Yes |
| Drilling template included | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Built-in HDD | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Tilt angle range | 0 - 80° |
| Pan range | 0 - 350° |
| Minimum illumination | 0.5 lx |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Progressive scan | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Maximum resolution | 2304 x 1296 pixels |
| Video compression formats | H.265 |
| Video compression formats | H.264 |
| Frame rate | 15 fps |
| Night vision | Yes |
| B/W night vision distance | 30 m |
| LED type | IR |
| Number of lenses | 2 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15 x 19 x 15 cm
Weight: 0.996 kg



